AKTUALNOŚĆ

XXIV Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia - Katowice - 9.04.2019 r. Zarejestruj się!
27 marca 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIV Międzynarodowym Kongresie Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia, który odbędzie się 9 kwietnia 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, plac Sławika i Antalla 1 (wejście od strony Spodka). Tegoroczna edycja będzie zatytułowana „Lecznictwo Szpitalne – Druga Linia Ochrony Zdrowia na Platformie OSOZ”. Za udział w kongresie farmaceuci będą mogli otrzymać w sumie 4 punkty edukacyjne "miękkie", akredytowane przez Śląską Izbę Aptekarską oraz Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne Oddział w Katowicach. Udział jest bezpłatny. Data: 9 kwietnia (wtorek) 2019 r. Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach Plac Sławika i Antalla 1 (wejście od strony Spodka)

    Tegoroczna edycja Kongresu OSOZ już w kwietniu w Katowicach. 10 sesji tematycznych, ponad 1000 gości, bezpłatny wstęp. Aktualne tematy związane z digitalizacją rynku ochrony zdrowia oraz farmacji oraz uroczysta Gala Liderów Ochrony Zdrowia.

9 kwietnia 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się XXIV Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia OSOZ „Lecznictwo Szpitalne – Druga Linia Ochrony Zdrowia na Platformie OSOZ”.
Kongres zgromadzi ponad 1000 gości i kilkudziesięciu ekspertów w tematach związanych z digitalizacją ochrony zdrowia. Zaplanowano łącznie 10 sesji tematycznych przygotowywanych z organizacjami rynku ochrony zdrowia i farmacji oraz partnerami merytorycznymi.
W Strefie Nauki zaprezentowane zostaną innowacje z dziedziny cyfryzacji oraz nowe rozwiązania IT. Kongres OSOZ to jedno z najbardziej znaczących wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconych rozwiązaniom zdrowia cyfrowego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Oprócz sesji plenarnej z wystąpieniami gości specjalnych, uczestnicy będą mogli wziąć udział w 10 sesjach tematycznych:
• Medycyna Szpitalna,
• Farmacja Szpitalna,
• Pielęgniarstwo Szpitalne,
• Diagnostyka Szpitalna,
• Stomatologia Kliniczna,
• Zarządzanie Szpitalem,
• Farmacja Otwarta,
• Grupy Apteczne,
• Producenci i Dostawcy Leków,
• Zdrowie Publiczne.
Konferencję zwieńczy Gala Liderów Ochrony Zdrowia 2019. Uroczystość wręczenia nagród laureatom prestiżowego konkursu Liderów Ochrony Zdrowia wraz z koncertem orkiestry symfonicznej zaplanowano w nowoczesnej siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.
Zapraszamy do udziału w Kongresie!
Informacje oraz rejestracja: www.osoz.pl/KongresOSOZ

Formularz zgłoszeniowy: https://osoz.pl/konferencja/szczegoly/1444#formularz
 

 

Serdecznie zapraszamy

Prezes Katowickiego Oddziału PTFarm
dr Grażyna Janikowska    

pobierz komunikat