KALENDARZ

XIX Ogólnopolska Konferencja Naukowa Sekcji Żywienia Do- i Pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego

22 listopada 2024
Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2024 r. Do udziału w XIX Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Sekcji Żywienia Do- i Pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego zapraszają organizatorzy - Ogólnopolska Sekcja Żywienia Do- i Pozajelitowego oraz Biuro Zarządu Głównego PTFarm. Miejsce konferencji: hotel Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48-54, Warszawa.

Webinar „Filozofia farmacji z farmaceutami i dla farmaceutów.Wymiar humanistyczno-społeczny" (Oddział PTFarm w Szczecinie)

7 czerwca 2024
Oddział PTFarm w Szczecinie zaprasza wszystkich, którym bliskie są zagadnienia filozoficzno-etyczno-terapeutyczno-farmaceutyczne na ostatni w tym roku akademickim webinar „Filozofia farmacji z farmaceutami i dla farmaceutów. Wymiar humanistyczno-społeczny". Webinar odbędzie się 7 czerwca 2024 r. o godz. 16.00 na platformie Teams.

Wykład on-line „Kapsaicynoidy w terapii bólu i w innych terapiach” (Oddział PTFarm we Wrocławiu)

16 maja 2024
Oddział PTFarm we Wrocławiu zaprasza na posiedzenie naukowe Oddziału PTFarm we Wrocławiu 16 maja 2024 r. o godz. 11.00. Wykład „Kapsaicynoidy w terapii bólu i w innych terapiach” wygłosi prof. dr hab. Izabela Fecka z Katedry i Zakładu Farmakognozji i Leku Roślinnego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

XL Dni Farmacji Szpitalnej

12 maja 2024
W dniach 12–14 maja 2024 r. Biuro ZG PTFarm organizuje w Warszawie XL Dni Farmacji Szpitalnej. Tegoroczne spotkanie przedstawicieli aptek szpitalnych odbędzie się w hotelu "Mercure Warszawa Centrum". Wszelkich informacji udziela Biuro Zarządu Głównego PTFarm.

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu "Humanistyczne aspekty farmacji. Filozofia opieki farmaceutycznej jako gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa farmakoterapii oraz jej wpływ na kondycję ekonomiczną aptek"

10 maja 2024
Oddział PTFarm w Szczecinie i Wydział Farmacji, Biotechnologii Medycznej i Medycyny Laboratoryjnej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie zapraszają na II Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu "Humanistyczne aspekty farmacji. Filozofia opieki farmaceutycznej jako gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa farmakoterapii oraz jej wpływ na kondycję ekonomiczną aptek"

Wykład „Pułapki leczenia farmakologicznego w wieku starszym" (Odział PTFarm w Białymstoku)

9 maja 2024
Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Zarząd Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego zapraszają na wykład w formie hybrydowej 9 maja 2024 r. o godz. 16.00.

Kalendarium wydarzeń Wybierz dzień:

Zobacz również: