AKTUALNOŚĆ

VI edycja konkursu "Lider Nauk Farmaceutycznych
20 lutego 2019

Lider Nauk Farmaceutycznych – początek rywalizacji Już niebawem w siedzibie Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego rozpoczną się obrady Komisji Konkursowej VI edycji Konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych, który tym samym wejdzie w decydującą fazę.

Po raz kolejny wyłonieni zostaną autorzy najbardziej innowacyjnych i cechujących się największym potencjałem aplikacyjnym doktoratów z dziedziny farmacji. W bieżącej edycji Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. Janusza Pluty wybierać będzie spośród 16 rozpraw zgłoszonych przez dziewięć wydziałów farmaceutycznych polskich uczelni medycznych.

Tym razem w rywalizacji udział biorą rozprawy obronione w latach 2017–2018. Wśród ich autorów są nie tylko – jak w poprzednich latach – wcześniejsi magistrowie farmacji, ale też absolwenci innych kierunków, którzy swój doktorat poświęcili naukom farmaceutycznym.

Konkurs niezmiennie organizowany jest przez „Gazetę Farmaceutyczną” we współpracy z Polskim Towarzystwem Farmaceutycznym, przy wyłącznym wsparciu firmy Gedeon Richter Polska.

Polecamy także:

  • www.facebook.com/LiderNaukFarmaceutycznych/
  • www.facebook.com/GazetaFarmaceutyczna/