AKTUALNOŚĆ

Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne Oddział w Gdańsku oraz Zakład Prawa Medycznego i Farmaceutycznego  wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Prawa Farmaceutycznego serdecznie zapraszają na zebranie naukowo-szkoleniowe, które odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2019 r w Sali wykładowej nr 2 Wydziału Farmaceutycznego z OML,  Al. Gen. J. Hallera 107 w Gdańsku o godz. 13.15.

W programie wykład pt."Wybrane aspekty dopuszczania do obrotu produktów leczniczych w procedurze centralnej" wygłosi Mec. Tomasz Jabłoński, pracownik sekcji prawnej Europejskiej Agencji Leków (EMA).

Prelegent zapozna uczestników spotkania z zasadami dotyczącymi m. in. wykorzystania procedury compassionate use, wprowadzania do obrotu leków sierocych i produktów leczniczych terapii zaawansowanej.

Uczestnicy spotkania otrzymają 2 punkty edukacyjne.

Serdecznie zapraszamy!

Przewodniczą Ogólnopolskiej Sekcji Prawa Farmaceutycznego PTFarm

Dr hab. farm, mgr prawa Agnieszka Zimmermann

              Prezes Oddziału PTFarm

          dr hab. Piotr Kowalski, prof. nadzw.

 

 

Konferencja naukowo-szkoleniowa 26.09.2017
6 września 2017

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne Oddział w Gdańsku oraz Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska we współpracy z firmą Labofarm zapraszają do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej w ramach ustawicznego kształcenia farmaceutów. Konferencja odbędzie się dnia 26.09.2017 r. (wtorek) w godzinach 16:30 - 19:30 w Centrum Fitoterapii przy ul. Długie Pobrzeże 28 w Gdańsku.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną 2 wykłady:
godz. 16:30 -  wykład p.t. "Fitoterapia zaparć" wygłosi mgr farm. Maria Piaskowska, Specjalista ds. Rozwoju z firmy Labofarm;

godz. 18:00 - wykład p.t. "Klauzula sumienia w pracy farmaceuty" wygłosi mgr Monika Bartwicka, Specjalista ds Obsługi Prawnej z firmy Labofarm.

Za udział w konferencji można uzyskać 4 punkty edukacyjne "miękkie".

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy,
Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne Oddział w Gdańsku